28.02.2021

II Niedziela Wielkiego Postu

1.Zaufanie Bogu nie jest pozbawione napięcia i dramatu. Pokazuje to biblijna opowieść o Abrahamie i jego synu Izaaku. Przemienienie Pana Jezusa na górze Tabor dokłada do tego jeszcze tajemnice nie do ogarnięcia dla ludzkiego umysłu. Jednak tylko nasze dobrowolne zaufanie i nasz udział w Bożych planach przynosi błogosławieństwo i szczęście nie tylko nam ale i całemu światu.

2. Przypominamy,że Wielki Post to okres pokuty – czas powstrzymanie się od hucznych zabaw, okres refleksji duchowej, podejmowania dobrych dzieł i naprawy życia.

3. Przypominamy o tradycji odprawiania w piątki Drogo Krzyżowej i w niedziele śpiewanych Gorzkich Żalach. W naszej sytuacji pandemii zachęcamy do prywatnego odprawiania tych nabożeństw. W West Bromwich

20 minut przed mszami będziemy odgrywać Gorzki Żale z płyty.

4. Od przedstawicieli władz państwowych otrzymaliśmy zachętę do przekonywania wiernych ,że jedynym sposobem trwałego zakończenia pandemii jest masowe szczepienie. Sprawa ochrony życia swojego i bliżniego jest podstawową zasadą naszej religii. Zachęcam więc do rozważenia w swoim sumieniu własnej postawy w stosunku do konieczności szczepień.

Z całą powagą podkreślamy obowiązek zachowania przepisów higienicznych związanych z pandemią. Pełne zasady otwarcia kościołów znajdują się na osobnej zakładce tej strony =>>>  kliknij tu

*  Obowiązuje bezwgledny nakaz założenia maseczki

zakrywającej usta i nos

*  W jednej ławce mogą siedzieć tylko członkowie rodzin lub

osoby na co dzień mieszkające razem, między pozostałymi

uczestnikami powinien być zachowany dystans 2 metrów

*  Do koscioła może wejść tylko ograniczona liczba osób

(w zależności ile jest dostępnych miejsc)

*  Komunia Św. przyjmowana tylko na rękę.

6. Podajemy dla wszystkich zainteresowanych kontakt ze sklepikiem z dewocjonaliami FACEBOOK AM LITTLE ANGEL ==> link do strony <==

LUB TEL. 07368189622

7. Taca z ostatniej Niedzieli:

Walsall:

Taca : £74

Gift Aid: £18

West Bromwich:

Taca : £182

Gift Aid: £84

28.02.2021 Niedziela

WALSALL

12.00. - O Boże błogosławieństwo dla Piotra z okazji 60 urodzin