11.04.2021

Niedziela Miłosierdzia Bożego.

1.Pierwsi chrześcijanie z wielką radością głosili prawdę o Zmartwychwstaniu Pana Jezusa. Przepełniał i ożywiał ich jeden duch. Na wspólnych zgromadzeniach dbano o to by nikomu nic nie brakowało.
Wspólna wiara i świadomość wielkiej miłości Boga w naturalny sposób uwrażliwiała ich na bliżniego. Niech przeżywana dzisiaj Niedziela Miłosierdzia odnawia w nas tego samego ducha.

2. W kościele dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Zachęcamy do odmawiania koronki i praktycznych aktów dobroci względem potrzebujących.

3. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie naszych kandydatów do sakramentu bierzmowania. Spotykamy się w każdą niedzielę na mszy św. o 14.00 i nauce po mszy.

4. Spotkania z dziećmi komunijnymi odbywają się na mszy o godz.16.00 i nauce po mszy. Obecność obowiązkowa.

5. Od przedstawicieli władz państwowych otrzymaliśmy zachętę do przekonywania wiernych ,że jedynym sposobem trwałego zakończenia pandemii jest masowe szczepienie. Sprawa ochrony życia swojego i bliżniego jest podstawową zasadą naszej religii. Zachęcam więc do rozważenia w swoim sumieniu własnej postawy w stosunku do konieczności szczepień.

Z całą powagą podkreślamy obowiązek zachowania przepisów higienicznych związanych z pandemią. Pełne zasady otwarcia kościołów znajdują się na osobnej zakładce tej strony =>>>  kliknij tu

*  Obowiązuje bezwgledny nakaz założenia maseczki

zakrywającej usta i nos

*  W jednej ławce mogą siedzieć tylko członkowie rodzin lub

osoby na co dzień mieszkające razem, między pozostałymi

uczestnikami powinien być zachowany dystans 2 metrów

*  Do koscioła może wejść tylko ograniczona liczba osób

(w zależności ile jest dostępnych miejsc)

*  Komunia Św. przyjmowana tylko na rękę.

6. Podajemy dla wszystkich zainteresowanych kontakt ze sklepikiem z dewocjonaliami FACEBOOK AM LITTLE ANGEL ==> link do strony <==

LUB TEL. 07368189622

7. Taca z ostatniej Niedzieli:

Taca w całości przeznaczona na cele osób duchownych

Walsall:

Taca : £--

Gift Aid: £--

West Bromwich:

Taca : £--

Gift Aid: £--

Już wkrótce podamy rozliczenie rady parafialnej koscioła Walsall.

Taca z drugiego dnia świąt w kościele Walsall wyniosła £120 i została przeznaczona na cele organizacyjne parafii.

11.04.2021

WALSALL

12.00.O Błogosławieństwo Boże dla Janusza z okazji urodzin

WEST BROMWICH

14.00. Śp. Jan +Aleksander, +Janina Szczech.

16.00. Śp. Zygmunt Olszewski – w rocznicę śm.

18.04.2021

WALSALL

12.00. O błogosławieństwo Boże dla Omara w nowej pracy

WEST BROMWICH