14.08.2022 XIX Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P

1.Rozpoczęły się wakacje, dla wielu czas odpoczynku i wyjazdów. Wszystkim życzymy dużo radości i zdrowia. Pamiętajmy o najważniejszym. Nie ma wakacji od Bożych Przykazań. Niech ten czas będzie też okazją dostrzeżenia Boga w pięknie Jego stworzenia.

2. W Angielskim kalendarzu kościelnym 14 sierpnia w niedziele obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Całe życie Maryi było wypełnione współdziałaniem z wolą Bożą. Życie w pełni zanurzone
w Bogu owocuje pełnią życia w niebie.

3. W sierpniu w naszej parafii odprawiane będą tylko dwie msze święte. O 12.00 w Walsall i 14.00 w West Bromwich. Wszystkich, którzy pragną skorzystać ze spowiedzi zapraszamy w Walsall pół godziny przed mszą św. a w West Bromwich po mszy o 14.00.

4. Przypominamy, że wydawanie wszelkich zaświadczeń i pozwoleń kościelnych przez naszą parafię dotyczy tylko tych osób,które oficjalnie zapisały się do naszej wspólnoty czynnie biorąc w niej udział i wspierając ją w ponoszeniu jej wydatków.

5. Zapisy dzieci do I Komunii Św. i Bierzmowania rozpoczniemy we wrześniu.

6. Wszyscy jesteśmy poruszeni tragedią jaką jest wojna na Ukrainie. Wielu z nas jest gotowa czynnie włączyć się w akcje pomocy najbardziej poszkodowanym. Oprócz modlitwy i umartwienia można za pośrednictwem parafii przekazać ofiary pieniężne na ten cel. Można je przekazać osobiście księdzu lub wrzucić na tacę z zaznaczeniem jako pomoc Ukrainie. Przez misję w Londynie mamy bankowy kontakt z Caritasem we Lwowie i tam te środki są przekazywane. Odradzono nam inne formy pomocy jak organizowanie zbiórek rzeczowych i ich transportu ze względu dodatkowych problemów logistycznych.

7.Z całą powagą podkreślamy obowiązek zachowania przepisów higienicznych związanych z pandemią.

8. Podajemy dla wszystkich zainteresowanych kontakt ze sklepikiem z dewocjonaliami FACEBOOK AM LITTLE ANGEL ==> link do strony <==

LUB TEL. 07368189622

9. Taca z ostatniej Niedzieli:

W miesiącu lipcu zebraliśmy na tacę w Walsall Ł507.80, Gift Aid 20, West Bromwich Ł540, Gift Aid 188, Pomoc Ukrainie Ł40. Bóg Zapłać.

W ostatnią niedzielę taca w Walsall Ł97,52, Gift Aid 10, West Brom. Ł163,92, Gift Aid 42. Pomoc Ukrainie Ł40. Bóg Zapłać

Walsall:

Taca : £
II Taca :£

Gift Aid: £

West Bromwich:

Taca : £294

II Taca :£

Gift Aid: £
Na Ukrainę : £

14.08. 2022.

Walsall

12.00. Intencja wolna

West Bromwich

14.00. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Julii z okazji chrztu.

21.08.2022.

Walsall

12.00. Intencja wolna

West Bromwich