Ogłoszenia parafialne 24.06.2024 – XII Niedziela Zwykła

1. Dnia 30 czerwca Msza w Walsall będzie odprawiona godzinę wcześniej, czyli o godz. 11:00.
Zmiana jest związana z coroczną Mszą Międzynarodową, w której uczestniczą wszyscy katolicy mieszkający

w parafii, pochodzący z Anglii i różnych krajów świata. Zapraszamy. Po Mszy odbędzie się spotkanie

i poczęstunek
(można przynieść jakiś podarunek w postaci polskiego dania lub ciasta na naczyniach jednorazowego użytku).

2. W sobotę 29 czerwca będziemy obchodzić „Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła”.
W związku z tym w niedzielę 30 czerwca zebrana zostanie II Taca na Stolicę Apostolską, tzw. „Świętopietrze”.

3. W sobotę 29 czerwca zapraszamy na Pielgrzymką do Holywell i Pantasaph. Punktem centralnym jest
Eucharystia w intencji pielgrzymów. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie oraz na stronie internetowej Polskiej Misji Katolickiej w Anglii i Walii www.pcmew.org.

4. Chcemy założyć w naszej parafii tzw. Kręgi Rodzinne z Oazy Rodzin. Chętnych i zainteresowanych prosimy o
kontakt z Panią Dominiką tel. 07762790278. Zapraszamy.

5. Zapisy dzieci i młodzieży na przyszły rok do Bierzmowania i 1-szej Komunii będą trwały cały wrzesień. Warunek zapisu – dołączony akt chrztu dziecka. Prosimy postarać się o ten dokument w parafiach chrztu (też w Polsce).

5. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie ma Mszy o godzinie 16:00 w West Bromwich.